Natječaj za posao asistenta_ice na projektu financiranom iz EU fondova

(Poveznica na natječaj na stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje)

Zagreb Pride je queer-feministička i antifašistička udruga koja se zalaže za ostvarenje aktivnog društva solidarnosti i ravnopravnosti slobodnog od rodnih i spolnih normi i kategorija te bilo koje druge vrste opresije. Kroz edukaciju, istraživanje, javno zagovaranje, osnaživanje i direktnu akciju Zagreb Pride bori se za LGBTIQ osobe i zajednicu, nenormativne obitelji i društvo u cjelini te radi na dokidanju svih oblika diskriminacije uz punu promociju, poštivanje i zaštitu ljudskih prava.

Opis radnog mjesta: osoba bi 50% radnog vremena asistirala na aktivnostima EU projekta (program IPA) u kojem je udruga Zagreb Pride partner.

Početak radnog odnosa: veljača 2016.

Trajanje: ugovor o radu na određeno vrijeme od 15 mjeseci, pola radnog vremena.

Opis poslova:

– Asistiranje pri provedbi projekta koji se financira iz EU fondova – program IPA

– Praćenje postizanja rezultata i organiziranje aktivnosti projekta

– Suradnja s partnerim_cama, suradnicima_cama i relevantnim institucijama

– Organiziranje sastanaka, događanja, seminara i predstavljanje udruge u javnosti

– Izrada narativnih i financijskih izvještaja projekta za Ugovorno tijelo

– Upravljanje postupcima javne nabave, izrada ugovora i dr.

– Praćenje nacionalnih pravnih propisa i Europske unije vezanih uz provedbu projekata udruge
– Izrada, planiranje i praćenje financija u suradnji s projektnom voditeljicom i priprema dokumentacije za knjigovodstvo
– Vođenje potrebnih projektnih evidencija te arhiviranje administrativnih dokumenata

– Obavljanje ostalih administrativnih poslova

UVJETI ZA ODABIR KANDIDATA/KANDIDATKINJE

– Visoka stručna sprema

– Formalno ili neformalno obrazovanje u području provedbe EU projekata

– Sposobnost usmenog i pismenog izražavanja na hrvatskom i engleskom jeziku

– Razvijene komunikacijske vještine, samostalnost u obavljanju posla, sposobnost rada u timu, pouzdanost

– Odlično poznavanje rada na računalu (Microsoft Word, Excel, Powerpoint i Internet)

-Služenje aplikacijama za grafičko oblikovanje

-Učinkovito upravljanje vremenom

STAVOVI:

-interes za ostvarenje jednakih mogućnosti i ljudskih prava u socijalnom, kulturnom, ekonomskom i političkom smislu za LGBTIQ osobe

-poštivanje timskih dogovora o radu

-usmjerenost na rezultate i njihovu kvalitetu

PREDNOST

– Iskustvo u provedbi projekata koje je financirala EU

Volontiranje ili rad u organizacijama civilnog društva

NAČIN I ROK PRIJAVE

Potrebno je poslati životopis na hrvatskom jeziku i motivacijsko pismo elektroničkim putem na [email protected] obavezno s naslovom e-maila: PRIJAVA ZA RADNO MJESTO ASISTENTA_ICE NA PROJEKTU FINANCIRANOM IZ EU FONDOVA.

Rok prijave je do 28.01.2016.

Kandidati_kinje koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor i testiranje.